Načítám Akce

« Zpět na Akce

  • akce již proběhla.

Degustace rumů pro náročné – TOP společnosti Rumako

25. ledna 2019 v 17:3021:30

1200Kč

V zimním počasí jistě potěší a zahřeje dobrý karibský rum.

Tentokráte máme připraven TOP dovozce Rumako.

Můžete se těšit na:

Single Cask Belize Travelers 11 Y.O.

Rumy Compagnie des Indes nabízejí širokou škálu původu tak, aby vynikla rozmanitost chutí a vůní, stejně tak jako jedinečné know-how a zejména specifické „terroir“ jednotlivých zemí, které nese stopu každého rumu. „Terroir“ je respektováno v každém rumu ze sortimentu Compagnie des Indes, ať již jednotlivých blendů či nejvíce ceněných „single cask“ rumů, které se vyrábějí jen ve velmi limitovaném množství.

Sister Isles Dark Moscatel Rhum

Charismatický rum moderního stylu, který okouzlí barvou lesního medu s červenými odlesky. Tento rumje charakteristický svým trojitým zráním. Nejprve zraje po dobu přesahující 6 let na ostrovech Svatý Kryštof a Nevis. Následně je přemístěn do Duero Valley ve Španělsku, kde pomalu zraje 2 až 4 roky po červených vínech v nadmořské výšce více jak 800 metrů v Hacienda Zorita. Finální dozrávání pokračuje v Montille v sudech po sladkém víně Moscatel maximálně 6 měsíců.

Ophyum 12 Años

Skvostná kombinace ušlechtilých rumů barvy černého čaje s výraznou vůní tropického ovoce, čerstvého kokosu a lehkou stopou medu, která přechází do sladce kořeněné a tropicky svěží chut

Unhiq XO Malt Rum

Jedná se o unikátní sladký rum plné, vyvážené, karamelové chuti s nádechem vanilky a medu. Má lahodnou vůni s ořechovým až mandlovým buketem. UNHIQ okouzlí každého, kdo ocení jedinečnost sladších rumů. První rum maželky P.R.L. Olivera jménem Nancy Garcia de Blanc.

Výjimečnost každé lahve potvrzuje přiložený certifikát podepsaný samotným „mistrem rumu“. Beverage tasting institut z Chicaga ohodnotil tento rum 89 body ze 100, zařadil ho tak mezi nejlepších 10 rumů světa.

Puntacana XOX 50 Aniversario 

Rum v exkluzivním dárkovém balení oceněný Zlatou medailí na kongresu rumu 2013 v Madridu!

Směs rumů, které zrály v sudech po bourbonu a poté v sudech po portském víně. Barva je mahagonová. Aroma je rozsáhlé a plné s nádechem vanilky, mandlí a sherry. Okouzlí Vás komplexně vyváženou chutí s tóny vanilky, sherry, dubu, lehce zakončenou čokoládou. Puntacana XOX 50 Aniversario je směs rumů, které zrály v sudech v průměru pětadvacet až třicet let. Původně byl určený jen pro domácí trh v Dominikánské republice

+ 3 další z novinek dovozce

Celým večerem nás provede, stejně jako na minulých degustacích, odborník na slovo vzatý, Matěj Motyčka. 

Cena obsahuje – degustace rumů, voda, odborný výklad.

Počet účastníků 15

Délka cca 2-3 hodiny.

V případě zájmu kolektivu můžeme dohodnout individuální termín.

Podrobnosti

Datum:
25. ledna 2019
Čas:
17:30 až 21:30
Cena:
1200Kč
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
http://kava-porta.cz/shop/vstupenky/degustace-rumu-pro-narocne/

Pořadatel

Pražírna kávy Porta Strážnice
Telefon:
(+420) 733 736 156
Email:
info@kava-porta.cz
Webová stránka:
www.kava-porta.cz

Místo konání

Kavárna Porta Strážnice
Masarykova 318
Strážnice, Jihomoravský 69662 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 733 736 156
Webová stránka:
www.kava-porta.cz